Dlaczego warto mieć stronę internetową?

11/6/2020

Strona internetowa to obecnie element konieczny w promocji firmy. Pomaga w rozwoju biznesu i kreowaniu wizerunku. Jest inwestycją, dzięki której zyski poszybują w górę. Jeśli zastanawiasz się czy potrzebujesz witryny online, opisane przez nas zalety skutecznie Cię do tego przekonają.

Dlaczego warto mieć stronę internetową?

Mamy nadzieję, że poniższe powody przekonają Cię, że warto mieć stronę internetową.

Wizytówka firmy

Strona online to wirtualna wizytówka Twojej firmy. W dobie powszechnego dostępu do internetu to kwestia, której pominąć nie możesz, zwłaszcza, jeśli Twoja działalność dopiero “raczkuje”. Strona www jest źródłem podstawowych informacji o firmie. Zawiera adres, dane kontaktowe, ofertę usług czy opis działalności. Pozwala uniknąć pytań klientów o kwestie czysto informacyjne, godziny czasu pracy, siedzibę firmy. W ten właśnie sposób oszczędzasz swój cenny czas, który możesz przeznaczyć na dodatkowe zlecenia. Pamiętaj, strona internetowa kreuje wizerunek Twojej firmy, jej przekaz musi być prosty i klarowny, a ona sama łatwa w obsłudze i szybka.

Dostępność 24h/dobę

To jedna z tych zalet, która powinna Cię przekonać do tego, że warto być w sieci! Twój czas na pracę jest ograniczony, nie da się wykonywać obowiązków przez 24 godziny na dobę. Strona internetowa nie ma ograniczeń. Klienci mogą zapoznać się z Twoją ofertą nawet w czasie kiedy Ty odpoczywasz.

Niskie koszty utrzymania strony

Utrzymanie strony nie jest kosztowne. Pomijamy tutaj kwestię płatności za jej wykonanie. Ta ustalana jest indywidualnie i zależy od nakładu pracy. Na koszt utrzymania strony składają się najczęściej płatności związane z serwerem oraz domeną. Opłaty te są cykliczne, dokonuje się ich raz w roku.

Wiarygodność i relacja z klientem

Budowanie więzi z klientem to kolejny z atutów posiadania strony www. Musisz być wiarygodny i budzić zaufanie, by klienci zdecydowali się na współpracę z Tobą. Tą drogą podążają zwłaszcza młodzi użytkownicy dla których internet stanowi główne źródło informacji. Dotychczasowych klientów możesz zachęcić do napisania opinii na temat waszej współpracy. Ich treść opublikuj na stronie, a zyskasz wiarygodność.

Duży zasięg

Tworząc stronę internetową pomożesz klientom dotrzeć do siebie. Wystarczy dostęp do internetu, by użytkownicy mogli zapoznać się z prezentowaną ofertą. Szczególnie przydatne może się to okazać w przypadku działalności, której zasięg jest ogólnopolski.

Konkurencja

Zapewne Twoi konkurenci są już obecni w sieci. Jeśli pozbawiasz się możliwości promocji w internecie, Twoich klientów przejmą inne firmy.

Jeśli chcesz powierzyć stworzenie strony profesjonalistom, możesz skorzystać z naszej oferty na wykonanie strony internetowej, przygotujemy dla Ciebie witrynę według naszego projektu lub Twoich sugestii. Prześlij nam linki do przykładowych stron, a my dokonamy wyceny strony i dołożymy wszelkich starań, żebyś był zadowolony.

Porozmawiajmy o skutecznych rozwiązaniach

Sprawdź jak możemy Ci pomóc. Napisz do nas.