Dlaczego potrzebujesz na swojej stronie wtyczki TUWI KONTAKT?

12/18/2020

Strona internetowa musi być nie tylko czytelna i atrakcyjna dla użytkownika. Nie zależy zapominać również o jej użyteczności. Warto wprowadzać na stronie dodatkowe udogodnienia, które ułatwią użytkownikom kontakt z właścicielem strony. Taką funkcję pełnią wtyczki TUWI.  

Dlaczego potrzebujesz na swojej stronie wtyczki TUWI KONTAKT?

Chcąc udoskonalić projektowane przez nas strony stworzyliśmy dwie przydatne wtyczki, które ułatwiają kontaktowanie się klientów z firmami oraz korzystanie z oferowanych przez nie usług. Aktualnie większość klientów kontaktuje się poprzez wtyczki. Jesli nie posiadasz wtyczki to tracisz ponad połowę klientów!

Wtyczka Tuwi Kontakt

Użytkownik przebywający na Twojej stronie jest proszony o pozostawienie Ci swojego numeru telefonu z prośbą o kontakt. Ta funkcja może okazać się niezwykle przydatna, zwłaszcza poza oficjalnymi godzinami Twojej pracy, które widnieją na stronie. Po zgłoszeniu się klienta otrzymasz SMS oraz wiadomość e-mail z prośbą o kontakt. Wówczas wystarczy zadzwonić pod wskazany w wiadomości numer. Wtyczka jest w pełni bezpieczna, internauta ma możliwość kontaktu bez względu na godzinę, a Ty w ten sposób nie tracisz klienta.

Wtyczka Tuwi Rezerwacje

Prowadzisz hotel, pensjonat, a może oferujesz inne usługi? Chcesz, by Twoi klienci mogli robić rezerwacje o każdej porze dnia i nocy? Instalując wtyczkę TUWI Rezerwacje dajesz im taką możliwość. Jak to działa? Klient będąc na Twojej stronie podaje imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz daty rezerwacji. Następnie Ty otrzymujesz wiadomość z wszystkimi podanymi danymi i zyskujesz nowego klienta. Przykładowo przy wynajmie pojazdów ponad 90% rezerwacji jest wykonywanych poprzez wtyczkę. 

Wtyczka TUWI Kontakt pasuje niemal do każdej działalności i jest bardzo przydatna na co dzień. Jeśli chcesz rozbudować swoją stronę to zachęcamy do kontaktu. Masz pytania? Pisz śmiało!

Ile to kosztuje?

Zaskocz się pozytywnie i sprawdź ceny wtyczek w naszym sklepie:
Zobacz ofertę wtyczek na stronę www

Porozmawiajmy o skutecznych rozwiązaniach

Sprawdź jak możemy Ci pomóc. Napisz do nas.